Przedszkole w Tuliszkowie im. Kubusia Puchatka

Telefon: (63) 280 30 43

NIP 668-174-88-88

Godziny Pracy

6.30 - 17.00 (pobyt całodzienny)

8.00 - 13.00 (grupa ranna)

13.00 - 18.00 (grupa popołudniowa)

Nasze Osiągnięcia

Nasze Osiągnięcia 2016/2017

Lena Michalak - nagroda XI edycji powiatowego Konkursku Plastycznego "Literackie Podróże Misia"

Lilianna Karczewska - wyróżnienie XI edycji powiatowego Konkursku Plastycznego "Literackie Podróże Misia"

Kacper Sobczak - wyróżnienie w konkursie plastycznym w XIV Powiatowym Konkursie Przedszkolaków "Śpiewam i Maluję" Dobra 2017

Paula Kłosińska - nagroda - zakwalifikowanie się do eliminacji rejonowych XXII Wojewódzkiego Festiwali Piosenki Przedszkolaków DO-RE-MI Turek 2017

Paula Kłosińska - II miejsce w Gminnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej Tuliszków 2017

Amelia Durkiewicz - II miejsce w Gminnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej Tuliszków 2017

Martyna Rosiak - II miejsce w Gminnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej Tuliszków 2017

Aleksandra Łodożyńska - II miejsce w Gminnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej Tuliszków 2017

Dagmara Tabaka - II miejsce w Gminnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej Tuliszków 2017

Laura Gascon Carreno - II miejsce w Gminnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej Tuliszków 2017

Weronika Król - III miejsce w Gminnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej Tuliszków 2017

Weronika Król - nagroda w konkursie plastycznym w XIV Powiatowym Konkursie Przedszkolaków "Śpiewam i Maluję" Dobra 2017

Nasze Osiągnięcia 2014/2015

27 maja 2015 roku, po raz dwunasty odbył się Powiatowy Konkurs Przedszkolaków
"Śpiewam i maluję", organizowany przez Centrum Kultury w Dobrej.
Dzieci z naszego przedszkola w konkursie muzycznym zdobyły:
Paula Kłosińska - nagrodę
Maja Cholewińska - nagrodę
Wiktoria Janiszyn - wyróżnienie
Adrianna Wenc - wyróżnienie
W Dobrej rozstrzygnięto również konkurs plastyczny pt. "Podwodny świat", w którym nagrody otrzymały:
Patrycja Sikorska, Lena Patrzykąt, Amelia Jurkiewicz oraz Wiktoria Janiszyn wyróżnienie.
Gratulujemy!

Przedszkole w Tuliszkowie otrzymało zaszczytny tytuł "Przedszkola z pasją".
Dbamy o to, by dzieci miały optymalne warunki do rozwijania swoich pasji,
zainteresowań i talentów.

Dnia 24 marca 2015 roku duża grupa uzdolnionych muzycznie dzieci reprezentowała nasze przedszkole na Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie. Po przesłuchaniu wszystkich uczestników jurorzy w kategorii Przedszkole przyznali dzieciom z naszego przedszkola:

I miejsce dla Nicolasa Małolepszego

II miejsce dla Adrianny Wenc

III miejsce dla Bartka Radeckiego

Wyróżnienie dla Amelki Durkiewicz

Wszystkim uczestnikom składamy wielkie gratulacje!

(zobacz zdjęcia)

Nasze Osiągnięcia 2013/2014

Dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursie pt. "Kocham moje miasto - Tuliszków" zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Tuliszkowie. Przekazaliśmy wiele interesujących prac, jednakże zwycięzcą została Anastazja Błaszczyk z grupy 5 - latków pani M. Grześkiewicz.

Kolejny konkurs plastyczny, w którym wzięły udział dzieci z naszego przedszkola, zorganizowany został przez Bibliotekę Publiczną w Turku. Tematem konkursu był "Miś w świecie bohaterów wierszy Juliana Tuwima". Wyróżnienie w konkursie otrzymała Julia Pacholska z grupy 5-latków pani M. Bałdyki.

Konkurs plastyczny zorganizowany przez sklep KAUFLAND pt.: "Zakupy w Kauflandzie".

W konkursie udział brały dzieci ze wszystkich grup. Wybraliśmy najładniejsze prace dzieci:

- Aleksandra Łuczak

- Angelika Wojciechowska

- Julia Szustakowska

- Oliwia Andrzejewska

- Maja Cholewińska

- Julia Pacholska

- Wiktoria Janiszyn

Otrzymaliśmy 500 zł bonów, za które zakupione zostały zabawki do każdej sali.

Nasze Osiągnięcia 2012/2013

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Miejską Bibliotekę w Turku pt.: "Miś sportowiec".
Nasi laureaci:

- Marcin Gajor (nagroda)

- Jakub Kubacki (nagroda)

- Wiktoria Janiszyn (wyróżnienie)

Konkurs plastyczny zorganizowany przez KAUFLAND pt.: " św Mikołaj". Nagrody otrzymali:

- Zuzanna Staciwa

- Weronika Bogucka

- Eryk Janczak

- Dominik Lewandowski

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Biblotekę w Doberj pt.: "Malowajka Kopciucszek" Nagrody otrzymała:

- Wiktoria Janiszyn

Konkurs plastyczny zorganizowany przez związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Laureatką Konkursu została: